top of page

MAŁGORZATA CHROBAK

psycholog

terapeuta uzależnień

psychoterapeuta systemowy

coach

Pracuję z  parami i rodzinami, prowadzę terapię uzależnień. Pomagam osobom doświadczającym szerokiego spektrum trudności: zaburzeń depresyjnych, lękowych, ataków paniki, niskiej samooceny, nadmiernego stresy, złości, będącym w żałobie. Pomagam osobom uzależnionym, współuzależnionym i DDA. Pracuję z osobami, które mają trudności ze zbudowaniem relacji czy będącym w trudnych relacjach oraz z parami i rodzinami, które przeżywają kryzys, kłócą się, w których pojawiała się osoba trzecia czy brak satysfakcji czy zrozumienia.

W 2003 r. uzyskałam tytuł magistra, a w 2012 r. tytuł doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim. W 2019 r. ukończyłam Krakowską Szkołę Psychoterapii Uzależnień KRAK-UZ, a rok później 4-letnie szkolenie w zakresie psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej. Obecnie jestem na 3 roku psychologii w Wyższej Szkole Biznesu National Louis University.

W pracy moja uwaga skupia się przede wszystkim na Kliencie, interesuje mnie otaczający go świat i środowisko. Ważny jest dla mnie szacunek oraz mam całkowitą wiarę w ludzkie wartości.

 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

Chrobaknew_edited.jpg

Terapia par i małżeństw online

250 zł - 50 minut
300 zł - 75 minut

Couple counselling in English online

300 zł - 50 minutes
400 zł - 75 minutes

Godziny pracy

Wtorek

 

Środa

18-21

 

19-22

bottom of page