top of page

ANNA DUDZIŃSKA

psycholog

​certyfikowany terapeuta TSR

psychoterapeuta integracyjno-systemowy

(w trakcie szkolenia)

Pracuję stacjonarnie oraz online z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą, a także z parami i małżeństwami, również w języku angielskim. Prowadzę poradnictwo psychologiczne, udzielam konsultacji psychologicznych. Pomagam osobom borykającym się z brakiem pewności siebie, niską samooceną, wahaniami nastroju, wypaleniem zawodowym, frustracją, autoagresją, załamaniem nerwowym, depresją, doświadczającym samotności, trudności w relacjach, współuzależnionym.

Towarzyszę rodzinom w lepszym rozumieniu emocji i przeżyć, towarzyszących usamodzielnianiu się dzieci, dorastaniu, problemach wychowawczych, depresji i zaburzeń nastroju. Wspieram rodziców w procesach diagnozy dzieci ze spektrum autyzmu. 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie SWPS w Warszawie ze specjalizacją z psychologii klinicznej. Ukończyłam II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Obecnie jestem w trakcie pełnego, 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie integracyjnym w Szkole Psychoterapii Dialog oraz  członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Stale się dokształcam poprzez udział w szkoleniach, warsztatach a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Dudzinska.jpg

Psychoterapia indywidualna
 

od 180 zł
50 minut

Psychoterapia par i małżeństw

250 zł - 50 minut
300 zł - 75 minut

Psychoteraphy 
in English

250 zł - 50 minutes

Couple Counseling

300 zł - 50 minutes
400 zł - 75 minutes

Godziny pracy

Poniedziałek

Piątek

13-17

13-17

bottom of page