top of page

Anna Dudzińska

psycholog

 terapeutka TSR

Pracuję stacjonarnie oraz online z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą, a także z parami i małżeństwami, również w języku angielskim. Prowadzę poradnictwo psychologiczne, udzielam konsultacji psychologicznych. Pomagam osobom borykającym się z brakiem pewności siebie, niską samooceną, wahaniami nastroju, wypaleniem zawodowym, frustracją, autoagresją, załamaniem nerwowym, depresją, doświadczającym samotności, trudności w relacjach, współuzależnionym.

Towarzyszę rodzinom w lepszym rozumieniu emocji i przeżyć, towarzyszących usamodzielnianiu się dzieci, dorastaniu, problemach wychowawczych, depresji i zaburzeń nastroju. Wspieram rodziców w procesach diagnozy dzieci ze spektrum autyzmu. 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie SWPS w Warszawie ze specjalizacją z psychologii klinicznej. Ukończyłam II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Zimą 2022 roku rozpoczynam pełne 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Szkole Psychoterapii Dialog. Stale się dokształcam poprzez udział w szkoleniach, warsztatach a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Dudzinska.jpg

Psychoterapia indywidualna
 

180 zł
50 minut

Psychoterapia par i małżeństw

230 zł - 50 minut
280 zł - 75 minut

Coulpe Counseling

300 zł - 50 minutes
400 zł - 75 minutes

Godziny pracy

Poniedziałek

Piątek

13-17

13-17

bottom of page