top of page

WERONIKA KALISIAK

psycholog

psychoterapeuta systemowy

psychoterapeuta TSR

Pracuję stacjonarnie  oraz online z osobami dorosłymi, parami i małżeństwami, młodzieżą od 16 roku życia oraz z rodzinami, prowadzę  psychoterapię krótko- i długoterminową, udzielam konsultacji psychologicznych. Pomagam osobom borykającym się z depresją, zaburzeniami lękowymi, niskim poczuciem własnej wartości, doświadczającym nadmiernego stresu, trudności w relacjach lub toksycznych relacji, trudności wychowawczych z dziećmi, przeżywającym kryzys w związku lub żałobę. Pracuję z osobami w spektrum autyzmu, zespołem Aspergera, syndromem DDA.

W pracy z Klientem bardzo ważna jest dla mnie możliwość poznania go oraz zrozumienia trudności jaką zgłasza. Najistotniejsza w procesie jest szczerość i współpraca dlatego dbam o bezpieczną atmosferę pracy oraz staram się budować zaufanie w relacji terapeutycznej. Kierując się dobrem klienta, towarzyszę mu w zmianach i dążeniach do realizowania celu, który sobie wyznaczył.   

Tytuł magistra psychologii w specjalizacji klinicznej uzyskałam na Uniwersytecie Szczecińskim. Jestem w trakcie pełnego, 4-letniego szkolenia z psychoterapii systemowej w Krakowskiej Fundacji Rozwoju Psychoterapii, a także w trakcie studiów podyplomowych z przygotowania pedagogicznego oraz edukacji i rehabilitacji osób z niepełnosprawnością intelektualną, autyzmem oraz zespołem Aspergera. Ukończyłam wiele kursów i szkoleń, m.in. z Terapii Schematów, I stopień TSR w Centrum Terapii Skoncentrowanej na rozwiązaniach, jestem certyfikowanym trenera TUS.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

kalisiak.jpeg

Psychoterapia

  indywidualna
 

od 160 zł
50 minut

Psychoterapia

  par i małżeństw
 

50 minut - 230 zł
75 minut - 280zł

 

Godziny pracy

Poniedziałek

Wtorek

17-21

17-21

bottom of page