top of page

Piotr Kobierski

psycholog

psychoterapeuta psychodynamiczny

Pracuję stacjonarnie z dorosłymi, młodzieżą od 13 roku życia, prowadzę psychoterapią krótko i długoterminową, udzielam konsultacji psychologicznych. Pomagam osobom w trudnościach w relacjach, w związku, z koncentracją, doświadczającym nadmiernego stresu, lęku społecznego, depresji, natrętnych myśli lub czynności, fobii, agresji, współuzależnionym, z syndromem DDA, Borderline, borykającym się z autoagresją, prokrastynacją.

Na pierwszym miejscu stawiam relację i dobre poznanie drugiej osoby oraz czujność na jej potrzeby. W trosce o jakość pracy, ciągle się doszkalam w celu stworzenia jak najlepszych warunków do pomocy w rozwiązywaniu problemów, z którym przychodzą do mnie osoby poszukujące rozwiązań. 

Tytuł magistra psychologii uzyskałem w specjalności klinicznej na Uniwersytecie Szczecińskim, aktualnie szkolę się w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym uczestnicząc w pełnym 4-letnim szkoleniu psychoterapeutycznym. Jestem członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej oraz Polskiego Towarzystwa Socjoterapii. 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Kobierski.jpg

Psychoterapia 
indywidualna

oddział Szczecin

180 zł
50 minut

Psychoterapia młodzieży

 

180 zł
50 minut

Godziny pracy

Środa

18-21

bottom of page