top of page

ELŻBIETA KORZYŃSKA

psycholog

certyfikowana psychoterapeutkpar i małżeństw

terapeutka TSR

Pracuję stacjonarnie oraz online z dorosłymi oraz z parami i małżeństwami doświadczającymi trudności w związku - kłótnie, trudność z dogadaniem się, złość, agresja, zdrada, strata, brak satysfakcji z relacji, rozczarowanie, zawód. Pomagam parom w sytuacji okołorozwodowej i tym, które zastanawiają się nad rozstaniem. 

 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie SWPS, następnie kształciłam się w Studium Pomocy Psychologicznej dla Par Instytutu Psychologii Zdrowia, gdzie uzyskałam certyfikat Psychoterapeuty Par nr 55. Ukończyłam również szkolenie z mediacji rodzinnych oraz II stopnie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w CTSR.

Jako podstawę całego procesu terapeutycznego postrzegam  relację terapeutyczną pomiędzy klientem i terapeutą, poczucie bezpieczeństwa i zaufania, indywidualne podejście do potrzeb i zgłaszanych trudności, uważność na te potrzeby oraz szacunek do osobistej historii klienta. Ważnym aspektem jest towarzyszenie klientowi w całym procesie terapeutycznym w sposób zapewniający poczucie bezpieczeństwa i zrozumienia. 

 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

PL_Dyplom_45x65_mm_k67vixam.jpg

Psychoterapia
par i małżeństw
oddział Wspólna 50 & ONLINE

50 minut - 250 zł
75 minut - 300 zł

Psychoterapia indywidualna
oddział Wspólna 50 & ONLINE

50 minut
200 zł

Godziny pracy

Wtorek

Środa

Czwartek

19-22

15-22

16-22

bottom of page