top of page

Jagoda Libner

psycholog

psychoterapeutka psychodynamiczna (w trakcie szkolenia)

Prowadzę psychoterapię krótko oraz długoterminową dla dorosłych, młodzieży od 13 roku życia, pracuję z parami i małżeństwami, udzielam konsultacji psychologicznych, prowadzę sesję również w języku angielskim.  Pomagam osobom doświadczającym braku motywacji, obniżonego nastroju, lęku społecznego, ataków paniki, stanów depresyjnych, borykającym się z trudnościami w relacjach, z zaburzeniami osobowości, ADHD czy zaburzeniami odżywiania. 

W pracy z pacjentem kluczowe jest dla mnie przymierze terapeutyczne, czyli relacja którą współtworzymy. Niezależnie od zgłaszanych trudności, to ona – relacja i jej charakter – jest jednocześnie diagnostyczna i lecząca oraz prowadzi do poprawy jakości życia pacjenta. 

 Głównym obszarem moich zawodowych zainteresowań są zaburzenia osobowości, które w życiu prywatnym przejawiają się jako głęboka pasja do szeroko rozumianej kultury (muzyki, filmu, sztuki), interpretowanej jako wyraz osobowości człowieka. 

Tytuł magistra psychologii w specjalności Animacja Społeczności Lokalnych i Psychoterapia Zaburzeń Psychicznych uzyskałam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, aktualnie jestem w trakcie pełnego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Stale się dokształcam poprzez udział w szkoleniach, warsztatach, ukończyłam m. in. 100h intensywnego treningu psychoterapii w KCP, interwencję kryzysową dla osób doświadczonych wojną. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamiczne a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Libner.jpg

Psychoterapia
  indywidualna 
 

170 zł
50 minut

Psychotherapy in English
 

230 zł
50 minut

Godziny pracy

Niedziela

15-18

bottom of page