top of page

MAREK MIETELSKI

Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny

terapeuta uzależnień

Udzielam pomocy osobom z problemem nadużywania substancji psychoaktywnych, problemem uzależnienia i/lub innych zachowań nałogowych.

W przypadku problemów współistniejących pracuję z osobami dorosłymi, które doświadczają obniżonego nastroju, depresji, ataków paniki i innych trudności lękowych, natrętnych myśli czy fobii. Pomagam osobom z niskim poczuciem własnej wartości, którym trudno budować satysfakcjonujące relacje z innymi, które odczuwają nadmierny stres czy nie radzą sobie z emocjami. Pracuję z perfekcjonizmem, zaburzeniami osobowości i nastroju. Pomagam osobom uzależnionym, współuzależnionym i z syndromem DDA.

 

Tytuł magistra uzyskałem na Wydziale Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego. Posiadam Certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień PARPA, ukończyłem 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie poznawczo - behawioralnym w Centrum CBT oraz 3 – letnią Szkołę Psychoterapii Grupowej przy Laboratorium Psychoedukacji. Obecnie uczestniczę w 2 – letniej Szkole Psychoterapii dla Osób z problemem uzależnienia przy Laboratorium Psychoedukacji.

​Od kilkunastu lat pracuję w stacjonarnych i ambulatoryjnych ośrodkach terapeutycznych dla rodzin z problemem uzależnień.

Psychoterapia jest dla mnie pomocą w drodze do lepszego rozpoznania i zaspokajania swoich potrzeb. W pracy terapeutycznej z Pacjentem najważniejsze jest dla mnie oparte na empatii indywidualne podejście do każdego, bo to według mnie otwiera drogę do pełniejszego i bardziej satysfakcjonującego życia. 

 Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

mietelski_edited.jpg

Terapia
uzależnień
online

200 zł
50 minut

Psychoterapia
indywidualna
online

 

200 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

Środa

Czwartek

19:30-20:30

8-10; 18-19

8-9

bottom of page