top of page

Marta Olejniczak

psychoterapeuta Gestalt

Pracuję online z osobami dorosłymi, udzielam poradnictwa psychologicznego. Pomagam osobom, które doświadczają trudności emocjonalnych, zaburzeń depresyjno-lękowych, natrętnych myśli, zaburzeń nastroju, kryzysu emocjonalnego czy załamania nerwowego. Tym, którym trudno zbudować satysfakcjonujące relacje z innymi i tym, które nie potrafią poradzić sobie ze stresem, fobią, atakami paniki, perfekcjonizmem, samotnością, żałobą czy stratą. Pracuję z osobami, które borykają się z niskim poczuciem własnej wartości, zaburzeniami odżywiania czy zaburzeniami osobowości, perfekcjonizmem czy prokrastynacją.

W pracy z Klientem najważniejsze jest dla mnie stworzenie przestrzeni bez ocen i uprzedzeń na swobodny dialog. W swojej pracy wykorzystuję swoje kompetencje kulturoznawczyni.

Tytuł magistra uzyskałam na Uniwersytecie Łódzkim w dziedzinie kulturoznawstwa. Obecnie jestem w trakcie pełnego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego  w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt. Uczestniczyłam w kursach i szkoleniach m.in „Pacjent, który zgłasza molestowanie i mobbing w pracy", "Jak pracować z osobami, które doświadczyły okołoporodowej straty dziecka" organizowanych przez Centrum Terapii Dialog.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

Olejniczak.jpeg

Psychoterapia
online

200 zł
50 minut

Godziny pracy

Wtorek

17-20

bottom of page