top of page

DOMINIKA PAPSKA

​dyplomowana psychoterapeutka Ericksonowska

Prowadzę sesje terapeutyczne  z osobami dorosłymi, które borykają się z niskim poczuciem własnej wartości, zaburzeniami nastroju, prokratynacją, depresją, Borderline,  doświadczającym trudności w relacjach, nadmiernego stresu, zaburzeń lękowych, lęku społecznego, nerwicy, natrętnych myśli,  samotności . Pomagam osobom przeżywającym kryzys emocjonalny, kryzys w związku, załamanie nerwowe. Pracuję także z osobami zmagającymi się z bólem, dolegliwościami psychosomatycznymi oraz chorobami przewlekłymi.

W procesie psychoterapii najważniejsza jest dla mnie relacja terapeutyczna. Koncentruje się na poznaniu mocnych stron Klienta. Jestem przekonana, że każdy posiada wewnętrzną mądrość, przy pomocy której może stawić czoła wszystkim napotkanym trudnościom. Moją rolą jest pomoc w odnalezieniu jej i wykorzystaniu jako narzędzie w drodze do zmian.    

Ukończyłam pełne, 4-letniego szkolenie psychoterapeutyczne w Polskim Instytucie Ericksonowskim atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Wcześniej uzyskałam tytuł magistra na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.    Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach, konferencjach. Ukończyłam m. in. „Negocjacje z ciałem – kontrola i spożytkowanie bólu i innych objawów z ciała”, „Mądrość mieszkająca w ciele- psychoterapia zaburzeń psychosomatycznych u dorosłych” „O spotkaniu, które się narodzi- psychoterapia w leczeniu niepłodności”, „O miłości do jedzenia słów kilka-terapia zaburzeń odżywiania się”.  

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, ponadto należę do sekcji naukowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

dominika papska.jpg

Psychoterapia

  indywidualna


Oddział Poznań

 

od 160 zł
50 minut

Godziny pracy

Wtorek

 

Czwartek

12-17

8-10

bottom of page