top of page

PAULINA

PAWEŁCZYK-JABŁOŃSKA

psycholog

psychodietetyk

certyfikowana psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

terapeutka schematów

Pracuję z młodzieżą od 15 roku życia i z dorosłymi prowadząc psychoterapię krótko i długoterminową, udzielam konsultacji psychologicznych, jestem interwentem kryzysowym. Pomagam osobom doświadczającym trudności emocjonalnych takich jak załamanie nerwowe, ataki furii, syndrom DDA/DDD, trudności w relacjach, borykającym się z lękiem społecznym, fobiami, atakami paniki, depresją z zaburzeniami osobowości, z zaburzeniami odżywiania.

 

W pracy terapeutycznej ważna jest dla mnie relacja z pacjentem oparta na wzajemnym zaufaniu, poczuciu bezpieczeństwa oraz bezwarunkowej akceptacji. Duży nacisk kładę również na indywidualne podejście do pacjenta. Prywatnie jestem miłośniczką czworonogów, lubię długie spacery oraz podróże w nieznane zakątki Polski. 

 

Tytuł magistra psychologii (specjalność kliniczna) uzyskałam na Akademii Pedagogiki Specjalnej, gdzie ukończyłam również studia podyplomowe z Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa Psychologicznego. Następnie ukończyłam psychodietetykę na Uniwersytecie SWPS, a także pełne 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie poznawczo-behawioralnych w Akademii Motywacji i Edukacji (Certyfikat nr 1654) oraz akredytowane przez ISST szkolenie z Terapii Schematów. Pracuję CBT oraz 3 falą: terapią schematów, ACT. 
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej, swoją pracę poddają regularnej superwizji.

Pawełczyk_edited.jpg

Psychoterapia indywidualna
oddział Wspólna 50

od 200 zł
50 minut

Psychoterapia 
online / Skype

200 zł
50 minut

Godziny pracy

Czwartek

8-15

bottom of page