top of page

ELIZA PILCICKA

magister psychologii 

psychoterapeutka integracyjna

Pracuję stacjonarnie oraz online z osobami dorosłymi, również w języku angielskim. Prowadzę konsultacje i poradnictwo psychologiczne, a także psychoedukację.Pomagam pacjentom z trudnościami w relacjach międzyludzkich, z problemami, a także z kryzysem w związku (prowadzę również konsultacje psychologiczne dla par). Pracuję z osobami borykającymi się z niskim poczuciem własnej wartości, samotnością, mającymi problemy  z radzeniem sobie ze stresem oraz z różnymi trudnościami życiowymi, także z kryzysem emocjonalnym. Pomagam pacjentom również w problemach z koncentracją, prokrastynacją, perfekcjonizmem. Pracuję także z osobami współuzależnionymi.

W pracy z drugą osobą, najważniejsza jest dla mnie empatyczna relacja terapeutyczna, oparta na szacunku, zrozumieniu i akceptacji. Zależy mi na zbudowaniu poczucia bezpieczeństwa i atmosfery pełnej zaufania. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, starając się jak najlepiej zrozumieć jego potrzeby.

Ukończyłam studia psychologiczne w Wielkiej Brytanii. Z wykształcenia jestem również psychologiem pracy, z doświadczeniem w biznesie. Pracuję w obszarze szeroko pojętego dobrostanu pracownika (well-being), jego samorozwoju,  pewności siebie,  a także wypalenia zawodowego oraz balansu między pracą a życiem prywatnym. Zdobywałam doświadczenie w pracy z grupą terapeutyczną dla osób współuzależnionych w szpitalu oraz w pracy indywidualnej w prywatnych klinikach w Warszawie. 

Jestem w trakcie 4-letniego, całościowego szkolenie z zakresu psychoterapii w nurcie integracyjnym w Szkole Psychoterapii DIALOG.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Pilcicka.jpg

Sesja indywidualna
oddział Warszawa
 

180 zł
50 minut

Sesja indywidualna
online

 

180 zł
50 minut

Psychotherapy in English
Warsaw & online

220 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

Środa

Czwartek

Piątek

8-11

8-10

9-15

9-12

bottom of page