top of page

ELIZA PILCICKA

magister psychologii 

psychoterapeutka integracyjna

Pracuję stacjonarnie oraz online z osobami dorosłymi, również w języku angielskim. Specjalizuję się w pracy z osobami które zmagają się z depresją, trudnościami w relacjach, zaburzeniami lękowymi. Pomagam w radzeniu sobie ze stresem, z wypaleniem życiowym, relacyjnym, zawodowym, z perfekcjonizmem. Wspieram w budowaniu poczucia własnej wartości oraz pewności siebie.

W pracy z drugą osobą, najważniejsza jest dla mnie empatyczna relacja terapeutyczna, oparta na szacunku, zrozumieniu i akceptacji. Zależy mi na zbudowaniu poczucia bezpieczeństwa i atmosfery pełnej zaufania. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, starając się jak najlepiej zrozumieć jego historię oraz trudności, z którymi się zgłasza. W swojej pracy, podążam za drugą osobą oraz towarzyszę jej w procesie prowadzącym do potrzebnej zmiany. Bazuję na podejściu psychodynamicznym, które uzupełniam technikami pracy zaczerpniętymi z innych nurtów  (poznawczo-behawioralnego oraz humanistycznego).

Ukończyłam studia psychologiczne w Wielkiej Brytanii (University of Essex, Loughborough University). Doświadczenie psychologiczne zdobywałam jako stażystka - w pracy z grupą terapeutyczną dla osób współuzależnionych w szpitalu Wolskim oraz w pracy indywidualnej w prywatnych ośrodkach w Warszawie. Z wykształcenia jestem również psychologiem pracy z doświadczeniem w biznesie. 

Jestem w trakcie 4-letniego, całościowego szkolenia z zakresu psychoterapii w nurcie integracyjnym w Szkole Psychoterapii DIALOG.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

M2_04709.jpg

Sesja indywidualna
oddział Warszawa
 

od 179 zł
50 minut

Sesja indywidualna
online

 

od 149 zł
50 minut

Psychotherapy in English
Warsaw & online

250 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

Środa

Piątek

8-11

8-10

9-13

bottom of page