top of page

JOANNA SADOWSKA

psycholog

psychoterapeuta Gestalt (w trakcie szkolenia)

Pracuję stacjonarnie oraz online z osobami dorosłymi, udzielam konsultacji psychologicznych, prowadzę psychoterapie krótko i długoterminowa. Pomagam osobom doświadczającym trudności emocjonalnych takich jak niska samoocena, brak pewności siebie, wahania nastroju, syndrom DDA/DDD,  trudności w relacjach, z zaburzeniami depresyjnymi, lekiem społecznym, z zespołem lęku uogólnionego (GAD), z ADHD.

 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, aktualnie jestem w trakcie pełnego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt. Stale się dokształcam poprzez udział w szkoleniach, ukończyłam również I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, "Zaburzenia odżywiania - rozpoznanie i zapobieganie" w Vis Salutis. 

Jako terapeutka Gestalt, koncentruję się na tworzeniu bezpiecznej przestrzeni, w której możesz swobodnie odkrywać swoje wewnętrzne doświadczenia. Skupiam się na momentach tu i teraz, zachęcając Cię do świadomego przeżywania aktualnych emocji, myśli i reakcji cielesnych. Ważne jest dla mnie, aby pomóc Ci zidentyfikować i zrozumieć powtarzające się wzorce, które wpływają na Twoje życie. Razem pracujemy nad integracją wszystkich aspektów Twojej osobowości, abyś mógł budować autentyczny związek ze samym sobą.

Proces terapeutyczny bywa trudny, ale relację terapeutyczną tworzymy razem i razem będziemy odkrywać nieznane dotąd uczucia, wrażenia, trudności, jak i potencjał. Z uznaniem i refleksją będę towarzyszyć Ci w Twojej wędrówce ku zmianie.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

Sadowska.jpg

Psychoterapia indywidualna
Oddział Poznań 
 

od  160 zł
50 minut

Psychoterapia
online

 od 160 zł
50 minut

Godziny pracy

Czwartek

8-13

bottom of page