top of page

ADRIANA SIEMIENIUK

psycholog

psychoterapeuta integracyjny

Prowadzę psychoterapię indywidualną online osób dorosłych oraz młodzieży od 13 roku życia, krótko i długoterminową, udzielam konsultacji psychologicznych. Pomagam osobom borykającym się z niską samooceną, perfekcjonizmem, samotnością, fobiami, natrętnymi myślami, doświadczającym kryzysu emocjonalnego, załamania nerwowego, lęku społecznego, kryzysu w związku, nadmiernego stresu.

W pracy z klientem ważne jest dla mnie zbudowanie relacji terapeutycznej opartej na zaufaniu a także tworzeniu atmosfery sprzyjającej zrozumieniu i akceptacji. Terapię dopasowuję do człowieka, do jego potrzeb i  zgłaszanych trudności. ​

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończyłam także studia podyplomowe z zakresu socjoterapii i wczesnej interwencji, wczesnego wspomagania rozwoju dzieci. Aktualnie kształcę się w szkole psychoterapii Dialog w Warszawie, gdzie odbywam całościowe  4- letnie szkolenie psychoterapeutyczne akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w różnych kursach, szkoleniach i konferencjach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

 

Rosocha.JPG

Psychoterapia online/Skype

200 zł
50 minut

Godziny pracy

Wtorek

Środa

10-13

19-21

bottom of page