top of page

ANNA SPADARZEWSKA

psycholog

psychoterapeuta humanistyczno- doświadczeniowy

terapeuta TSR

Pracuję stacjonarnie oraz online z osobami dorosłymi, udzielam konsultacji psychologicznych, jestem interwentem kryzysowym. Pomagam osobom doświadczającym chwiejności emocjonalnej, obniżonego nastroju, depresji, nadmiernego stresu, zaburzeń lękowych, fobii, borykającym się z perfekcjonizmem, prokratynacją, brakiem asertywności, wypaleniem zawodowym.

 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie SWPS w specjalności klinicznej, wcześniej ukończyłam pedagogikę specjalną w Akademii pedagogiki Specjalnej. Obecnie jestem w trakcie pełnego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Ośrodku INTRA w nurcie humanistyczno-doświadczeniowym. Ukończyłam także II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Stale się dokształcam poprzez udział w warsztatach i szkoleniach, ukończyłam m.in. szkolenie z interwencji kryzysowej w Laboratorium Psychoedukacji, "Praca w oparciu o relację w diadzie".

Psychoterapia jest dla mnie procesem, w którym człowiek poznaje siebie. Wierzę, że każdy ma w sobie potencjał do zmiany, do pokonania trudności i kryzysów oraz do życia w taki sposób, jaki chce. Towarzyszenie w tej zmianie jest dla mnie zawsze niezwykle poruszającym doświadczeniem.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

Spadarzewska.jpg

Psychoterapia indywidualna
Oddział Chmielna 
 

od 179 zł
50 minut

Psychoterapia
online

od 179 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

Wtorek

7-12

7-13

bottom of page