top of page

MARTA SAŁAMAJ

​magister psychologii

dyplomowany psychoterapeuta psychodynamiczny 

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży powyżej 16r.ż., psychoedukację, poradnictwo a także udzielam wsparcia psychologicznego w sytuacjach kryzysowych. W pracy z pacjentami zajmuję się takimi trudnościami jak zaburzenia struktury osobowości, zaburzenia lękowe, nastroju, trudności w relacjach, kryzysy sytuacyjne i rozwojowe. Jednym z obszarów mojej pracy są trudności z zakresu seksualności, dotykające osób na różnych etapach życia. 

 W pracy z pacjentem ważne jest dla mnie by relacja terapeutyczna oparta była na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Stworzenie bezpiecznej ramy terapeutycznej i obopólne zrozumienie celów i oczekiwań pomagają przetrwać trudne momenty pracy terapeutycznej. 

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia a następnie studia podyplomowe „Seksuologia kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia” na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Wykształcenie psychoterapeutyczne zdobyłam w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, realizuję również ścieżkę prowadzącą do uzyskania certyfikatu seksuologa klinicznego nadawanego przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne (PTS), którego jestem członkiem. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. 

Sałamaj.jpg

Psychoterapia

  indywidualna 

 

180 zł
50 minut

Konsultacja 
seksuologiczna 

180 zł
50 minut

Godziny pracy

Poniedziałek

17-21

bottom of page