top of page

MARIA TOPLISEK

psycholog

psychoterapeutka integracyjna

Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży od 13 roku życia  stacjonarnie oraz online w procesie krótko i długoterminowym, udzielam konsultacji psychologicznych. Pomagam osobom, które doświadczają nadmiernego stresu, depresji, ataków paniki, traumy, lęku społecznego, mają problem z niską samooceną, borykającym się z perfekcjonizmem, prokrastynacją, zaburzenia nastroju czy odżywiania, przeżywającym kryzys emocjonalny, załamanie nerwowe, kryzys w związku.

Zapraszam klientów do autentycznego kontaktu z samym sobą; do odkrywania, przyglądania się swoim emocjom, myślom i zachowaniom. Dbam o bezpieczną atmosferę spotkań, gdzie z otwartością i wrażliwością można udać się w podróż wgłąb siebie.

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie SWPS, następnie ukończyłam studia podyplomowe z Diagnozy Psychologicznej w Praktyce Klinicznej. Aktualnie szkolę się w Szkole Psychoterapii INTRA uczestnicząc w pełnym 4-letnim szkoleniu psychoterapeutycznym w nurcie integracyjnym. Uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach m.in. w trzymodułowym szkoleniu z konsultacji dla psychologów, w cyklu szkoleń dotyczących przymusowej migracji dzieci, "Porozumienie bez przemocy" kurs mediacji. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Toplisek.jpg

Psychoterapia indywidualna
 

200 zł
50 minut

Psychotherapy in English

250 zł
50 minutes

Godziny pracy

Środa

8-15

bottom of page