top of page

MARIA TOPLISEK

psycholog

psychoterapeutka integracyjna

Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży od 13 roku życia  stacjonarnie oraz online w procesie krótko i długoterminowym, udzielam konsultacji psychologicznych. Pomagam osobom, które doświadczają nadmiernego stresu, depresji, ataków paniki, traumy, lęku społecznego, mają problem z niską samooceną, borykającym się z perfekcjonizmem, prokrastynacją, zaburzenia nastroju czy odżywiania, przeżywającym kryzys emocjonalny, załamanie nerwowe, kryzys w związku.

Zapraszam klientów do autentycznego kontaktu z samym sobą; do odkrywania, przyglądania się swoim emocjom, myślom i zachowaniom. Dbam o bezpieczną atmosferę spotkań, gdzie z otwartością i wrażliwością można udać się w podróż wgłąb siebie.

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie SWPS, następnie ukończyłam studia podyplomowe z Diagnozy Psychologicznej w Praktyce Klinicznej. Aktualnie szkolę się w Szkole Psychoterapii INTRA uczestnicząc w pełnym 4-letnim szkoleniu psychoterapeutycznym w nurcie integracyjnym. Uczestniczyłam w wielu kursach i szkoleniach m.in. w trzymodułowym szkoleniu z konsultacji dla psychologów, w cyklu szkoleń dotyczących przymusowej migracji dzieci, "Porozumienie bez przemocy" kurs mediacji. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Toplisek.jpg

Psychoterapia indywidualna
Oddział Chmielna & Wilanów & ONLINE
 

od 180 zł
50 minut

Psychotherapy in English

250 zł
50 minutes

Godziny pracy

Wtorek

 

Środa

8-16

 

9-15

bottom of page