top of page

HANNA WOJTASZEK

psychoterapeutka psychodynamiczna (w trakcie szkolenia)

Pracuję stacjonarnie z osobami dorosłymi  prowadząc psychoterapię krótko oraz długoterminową. Pomagam osobom borykającym się z obniżonym nastrojem, stanami depresyjnymi, brakiem motywacji, natrętnymi myślami, niską samooceną, nerwicą, syndromem DDA/DDD, doświadczającym trudności w relacjach, z zaburzeniami osobowości (Borderline), przeżywającym żałobę, rozstanie.

 

W pracy z pacjentem najważniejsza jest dla mnie relacja terapeutyczna oparta na wzajemnym zaufaniu. Wierzę, że to jedyny sposób by stworzyć bezpieczne warunki do wejścia na głębszy poziom porozumienia, który ma na celu doprowadzenie do realnej zmiany i pracy nad zgłaszanym problemem. W mojej praktyce opieram się o zasady psychoterapii psychodynamicznej oraz poddają ją stałej superwizji. 

Interesuję się neurobiologią oraz funkcjonowaniem umysłu ludzkiego.

 

Tytuł magistra socjologii uzyskałam na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, ukończyłam Studium Psychoterapii Semestr Zero w Laboratorium Psychoedukacji, aktualnie jestem w trakcie pełnego 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz psychologii na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu.

Stale się dokształcam poprzez udział w szkoleniach i warsztatach, ukończyłam m.in  szkolenie Poznańskiego Ośrodka Zdrowia Psychicznego "Rehabilitacja Osób z Zaburzeniami Depresyjnymi", "Interwencja kryzysowa - jak pracować z osobą, która dotknęła nagła tragedia" Dialoteka. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. 

Wojtaszek.jpg

Terapia
indywidualna

oddział Poznań

od 160 zł
50 minut

Godziny pracy

Wtorek

Czwartek

8-12

18-21

bottom of page